کاغذ دیواری کودک و نوجوان

.

🧒 قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی ☃️ کاغذ دیواری اتاق کودک طرح کیتی 👯‍♀️ کاغذ دیواری اتاق کودک متری چند 🐹 قیمت کاغذ دیواری اتاق نوجوان 😍خرید آنلاین کاغذ دیواری اتاق کودک 👶  فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری نکست 🦸‍♂️

 

یکی از خواسته های هر پدر و مادری این است که بهترین را برای فرزند خود تهیه کنند. زیبا سازی اتاق فرزند دلبندمان یکی از مهمترین اقداماتی است که به فرزندانمان احساس خوشایندی می دهد. کاغذ دیواری اتاق کودک تغییر زیادی را در دکور اتاق او بوجود می آورد. تمام این کاغذ دیواری ها قابل شستشو بوده و نگران کثیف شدن کاغذدیواری نباشید. ابعاد هر رول 1.06 متر در 15.5 متر بوده و هر رول 16.5 متر مربع را پوشش می دهد. برای یک اتاق 8 تا 12 متری 2 رول کافیست.

کاغذ دیواری اتاق کودک ارزان قیمت

مسلما قیمت کاغذ دیواری یکی از مهمترین نکاتی هست که مشتریان در زمان خرید کاغذ دیواری در نظر می گیرند. کاغذ دیواری کره ای بهترین گزینه از نظر قیمت بصرفه برای اتاق کودک بشمار می آید . چون هر رول 16 متر مربع رو پوشش میده برای برای یه اتاق 12 متری دو رول کافیه و به این ترتیب قیمت به ازای هر متر مربع ارزون میفته و در کل بصرفه هست. کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه و پسرانه بهترین گزینه برای زیبا سازی اتاق فرزند شماست.

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی جدید

کلا کاغذ دیواری سه بعدی این روز ها خیلی سر زبون ها افتاده و بقول معروف مد شده. توجه داشته باشین که کاغذ دیواری های اتاق  کودک سه بعدی که بصورت پوستری هستن و از طریق چاپ روی کاغذ دیواری تهیه میشن در بیشتر اوقات کیفیت عکس داخل آلبوم رو ندارن و همین موضوع باعث دلسرد شدن مشتری ها میشه. به علاوه اینکه معمولا قیمت خیلی بالاتری به ازای هر متر مربع دارن. کاغذ دیواری هایی که چاپ اونها در کارخونه های با کیفیت چاپ بالا و دستگاه های سنگین انجام میشه خیلی شکیل تر و قوی تر هستن.

👧انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک🧒

برای اینکه بهترین انتخاب را برای کاغذ دیواری اتاق کودک داشته باشید باید ترکیبی از ساده و طرح دار را بکار ببرید و دیوار اصلی یا همان دیوار مستر را طرح دار بزنید و دیوارهای دیگر را ساده انتخاب کنید. معمولا دیوار های روبروی هم طرح دار انتخاب می شود و دیوار هایی که کاغذ دیواری روی آن زیاد برش می خورد ساده استفاده می شود. از طرح های کارتونی و حیوانات برای بچه های کوچک و سیسمونی استفاده می شود. و برای بچه های بزرگتر و نوجوان ازطرح های اسپرت، مدرن و طرح شهر بیشتر استفاده می شود.

برای مشاهده تمام طرح های کاغذ دیواری کودک و نوجوان اینجا کلیک کنید: کاغذ دیواری کودک و نوجوان

قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک👸

قیمت کاغذ دیواری را نباید بر اساس رول در نظر گرفت بلکه باید بر اساس متر مربع در نظر گرفت. چون ابعاد رول های کاغذ دیواری با هم فرق می کنند. مثلا رول کاغذ دیواری با ابعاد 53 سانتی متر در 10 متر اگر رولی 150 هزار تومان باشد قیمت هر متر مربع 30 هزار تومان  می شود. ولی برای کاغذ دیواری هایی که ابعاد هر رول 1.06 متر در 15.5 متر مربع است و هر رول 16.5 متر مربع را پوشش می دهد. اگر قیمت هر رول 350 هزار تومان باشد، قیمت هر متر مربع  21 هزار تومان  می شود. کاغذ دیواری های 16 متری همه در استاندارد کره ای هستند و به دلیل اینکه یک متر یک متر رول دیوار درز می خورد روی دیوار قشنگ تر دیده می شوند.

خرید کاغذ دیواری کودک 🛍️

بهترین راه برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان از طریق اینترنت و سایت های معتبر است. در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی طرح را می بینید و بهترین انتخاب را می توانید داشته باشید. قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالای کاغذ دیواری نکست. و همچنین ارسال فوری کاغذ دیواری از مهمترین نکات کاغذ دیواری نکست است که باعث محبوبیت زیاد این فروشگاه در بین مشتریان شده است. بی واسطه و مستقیم از وارد کننده خرید کنید.👌

اینستاگرام ما را فالو کنید

 next.wallcovering پیج اینستاگرام کاغذ دیواری

[تعداد: 2   میانگین:  4.5/5]