کاغذ دیواری کودک و نوجوان

کاغذ دیواری اتاق کودک جدید کاغذ دیواری اتاق دخترانه

یکی از خواسته های هر پدر و مادری این است که بهترین را برای فرزند خود تهیه کنند. زیبا سازی اتاق فرزند دلبندمان یکی از مهمترین اقداماتی است که به فرزندانمان احساس خوشایندی می دهد. کاغذ دیواری اتاق کودک تغییر زیادی را در دکور اتاق او بوجود می آورد. تمام این کاغذ دیواری ها قابل شستشو بوده و نگران کثیف شدن کاغذدیواری نباشید. ابعاد هر رول 1.06 متر در 15.5 متر بوده و هر رول 16.5 متر مربع را پوشش می دهد. برای یک اتاق 8 تا 12 متری 2 رول کافیست.

قیمت ها در 14 فروردین 99 بروز شده اند و تمام طرح های زیر موجود می باشند.

کاغذ دیواری اتاق کودک ارزان قیمت

مسلما قیمت کاغذ دیواری یکی از مهمترین نکاتی هست که مشتریان در زمان خرید کاغذ دیواری در نظر می گیرند. کاغذ دیواری کره ای بهترین گزینه از نظر قیمت بصرفه برای اتاق کودک بشمار می آید . چون هر رول 16 متر مربع رو پوشش میده برای برای یه اتاق 12 متری دو رول کافیه و به این ترتیب قیمت به ازای هر متر مربع ارزون میفته و در کل بصرفه هست. کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه و پسرانه بهترین گزینه برای زیبا سازی اتاق فرزند شماست.

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی جدید

کلا کاغذ دیواری سه بعدی این روز ها خیلی سر زبون ها افتاده و بقول معروف مد شده. توجه داشته باشین که کاغذ دیواری های اتاق  کودک سه بعدی که بصورت پوستری هستن و از طریق چاپ روی کاغذ دیواری تهیه میشن در بیشتر اوقات کیفیت عکس داخل آلبوم رو ندارن و همین موضوع باعث دلسرد شدن مشتری ها میشه. به علاوه اینکه معمولا قیمت خیلی بالاتری به ازای هر متر مربع دارن. کاغذ دیواری هایی که چاپ اونها در کارخونه های با کیفیت چاپ بالا و دستگاه های سنگین انجام میشه خیلی شکیل تر و قوی تر هستن.

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]