در ضد سرقت

بلکا

در ضد سرقت

در ضد سرقت

۱۳۹۱/۱۰/۲۸

با افزایش آمار سرقت از منازل امنیت خانه ها اهمیت خاصی پیدا کرده است.باید توجهداشت که درب های چوبی از امنیت ضعیفی برخوردارهستند. درب های چوبی با اینکه گران قیمت بوده و از زیبایی خاصی بهره مند هستند، از امنیت بالایی برخوردارنبوده و قفل آنها با یک برنده استیل به راحتی باز می شود. برای بالا بردن امنیت منازل و محل کار خود از درب های ضد سرقت استفاده کنید. سیستم قفل آنها بسیار پیچیده بوده و به هیچ وجه قابل شکستن نیست. آنها از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار بوده، دارای قیمت مناسبی بوده و رنگ چوبی که روی آنها می خورد زیبایی خاصی به آنها می بخشد. مزایای درب های ضد سرقت به درب های چوبی به صورت زیر است:

1-      دوام: درب های چوبی دربرابر تغییرات آب و هوایی، گرما و رطوبت فرسوده می شوند در حالی که درب های ضد سرقت بسیار مقاوم هستند.

2-      امنیت: درب ورودی خانه معمولا ضعیفترین بخش از نظر امنیتی به شمار می آید. درب های ضد سرقت بهترین سلاح در مقابل دزدی ها به شمار می آیند زیرا آنها به قفل های جدید و غیر قابل شکستن مجهز شده اند.

3-      طراحی: درب های ضد سرقت در تنوع رنگی زیاد و طرح های کلاسیک و مدرن مختلفی در بازار موجود می باشند.

4-      قیمت: درب های ضد سرقت از قیمت های مناسبی بهره مند بوده و گاهی اوقات حتی ارزان تر از درب های چوبی هستند.

5-      عدم نیازبه تعمیر و نگهداری: رب های ضد سرقت دارای مقاومت و دوام بالا بوده و نیازی به تعمیر و نگهداری در طول زمان ندارند.

6-      مقاومت در برابر گرما، آب و آتش

7-      دوستدار محیط زیست: درب های ضد سرقت صد درصد دوستدار محیط زیست بوده و بر عکس درب های چوبی از منابع اولیه طبیعی استفاده نمی کنند.